Osiedle Łazarz

Osiedle Raszyn

Osiedle im. C. Ratajskiego

Osiedle im. M. Kopernika

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Grunwald” w Poznaniu uprzejmie informuje, że uruchomiła Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta EBOK (obsługiwane w oparciu o witrynę strony internetowej) w celu umożliwienia swoim mieszkańcom dostępu do informacji stanów rozliczeń czynszowych dotyczących ich lokali bez potrzeby bezpośredniego kontaktu z Administracjami Osiedli i Administracją Ogólną.

Aby uruchomić usługi należy pobrać Wniosek (tutaj w formacie pdf), w Dziale Czynszów lub Administracji Osiedla i wypełniony w jednym egzemplarzu wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub dostarczyć do Administracji Osiedla bądź do Działu Czynszów Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” w Poznaniu, celem rejestracji i otrzymania kodu PIN.

 

 

UWAGA

W godzinach pomiędzy 22.00 a 5.00 (czasu lokalnego) może pojawić się krótkotrwała przerwa w dostępie do usługi związana z pracami technicznymi. EBOK może być niedostępny i pojawi się komunikat: "Błąd autoryzacji"

Serwer aplikacji komunikuje się na porcie 3111

 

> Wejście do EBOK <